Lustra łazienkowe – nieodzowny element wyposażenia łazienki

Lustra łazienkowe – nieodzowny element wyposażenia łazienki

Lustra łazienkowe – nieodzowny element wyposażenia łazienki

Lustro nad umywalką to niewątpliwie konieczny dodatek w łazience. Trudno bowiem wyobrazić sobie wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i podziwianie swoich stylizacji bez zwierciadła. Lustro łazienkowe sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej funkcjonalne, a co za tym idzie – jest wygodniejsze i przyjemniej nam się z niego korzysta. Lustro do łazienki jest także uniwersalne, więc rewelacyjnie wkomponuje się w każdą aranżację. Jakie ciekawe dodatki mogą posiadać łazienkowe zwierciadła?

Lustra łazienkowe z półką – dla miłośników wygodnych i praktycznych rozwiązań

Kosmetyki, lakier do włosów, spinki, grzebień – jeśli nie masz miejsca na odłożenie przedmiotów, warto zawiesić lustro łazienkowe z półką. Jest ono szczególnie przydatne podczas stylizacji fryzur, kiedy jedną ręką przytrzymujesz włosy, a drugą sięgasz potrzebne przybory. Półka mocowana przy lustrze bez wątpienia ułatwi te czynności. W łazience o niedużym metrażu taki dodatek jest wręcz niezastąpiony. Dzięki łazienkowym lustrom z półką można zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy oraz optycznie powiększyć przestrzeń.

Lustro łazienkowe z oświetleniem – designerska i funkcjonalna dekoracja 

Trudno wyobrazić sobie codzienne czynności pielęgnacyjne i fryzjerskie bez odpowiedniego lustra i oświetlenia. A gdyby to połączyć? Łazienkowe lustra z oświetleniem LED to praktyczny i energooszczędny sposób na idealną fryzurę i makijaż. Twoja cera będzie idealnie doświetlona, dzięki czemu układanie włosów będzie wygodniejsze. Neutralna barwa światła LED, która jest zbliżona do światła dziennego, doskonale oddaje kolory i nie przemęcza naszych oczu. Dzięki temu codzienna pielęgnacja będzie bardziej komfortowa. Lustro łazienkowe (dostępne tutaj) z oświetleniem to także idealny sposób na wizualne powiększenie pomieszczenia.