Jak stylowo i funkcjonalnie urządzić łazienkę? – umywalka

Jak stylowo i funkcjonalnie urządzić łazienkę? – umywalka

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego warto dołożyć starań i urządzić ją tak, aby była nie tylko stylowa, ale co kluczowe funkcjonalna. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia jest umywalka, z której korzystamy codziennie, więc musi być przede wszystkim praktyczna. Jaką wybrać, aby później nie żałować swojej decyzji?

Umywalka nablatowa – zalety

Obecnie wybór umywalek nablatowych jest duży, gdyż cieszą się one bardzo dużą popularnością. Chociaż są droższe od standardowych modeli zlewów, bez wątpienia warto wziąć je pod uwagę, gdyż są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Dlaczego? Ponieważ są nablatowe, woda w czasie korzystania z kranu nie rozchlapuje się na blat. Co więcej, dzięki temu zyskujemy więcej miejsca na blacie, gdzie można ustawić kosmetyki i akcesoria łazienkowe. Umywalki łazienkowe nablatowe niestety są nieco droższe od standardowych modeli, tak więc trzeba liczyć się z wyższymi kosztami wyposażenia łazienki.

W ciekawym kształcie i kolorze

Umywalki nablatowe wcale nie muszą być białe, ceramiczne i prostokątne. Obecnie wybór jest tak duży, że można zdecydować się na bardziej ekstrawagancki, oryginalny model zlewu, dzięki czemu łazienka nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Zlew nablatowy w efektowne wzory, w kształcie misy, w ciekawym kolorze albo kształcie – możliwości jest naprawdę wiele, dzięki temu nie będziemy mieć najmniejszych problemów z dopasowaniem armatury do wybranej aranżacji łazienki.

Stylowa i funkcjonalna łazienka musi być bardzo dobrze przemyślana, dlatego w niektórych przypadkach dobrym pomysłem jest współpraca z profesjonalistą, który pomoże nam w odpowiednim zaaranżowaniu wnętrza i dobraniu odpowiedniego wyposażenia. Łazienka jest niezwykle wymagającym pomieszczeniem do aranżacji, jednak dobrze zagospodarowana będzie wygodna i praktyczna w użytkowaniu.

Źródło: Łazienka Rea