Jakie płytki dekoracyjne sprawdzą się w każdej łazience?

Jakie płytki dekoracyjne sprawdzą się w każdej łazience?

Jakie płytki dekoracyjne sprawdzą się w każdej łazience?

Na rynku jest olbrzymi wybór rozmaitych płytek. Klienci stają przed nie lada wyzwaniem, gdyż nie tak łatwo zdecydować się na jeden konkretny model. Co więc wybrać? Jakie płytki dekoracyjne sprawdzą się w małej łazience, a jakie najlepiej pasują do dużego pomieszczenia kąpielowego? Na jaki koszt trzeba się nastawić? Zainteresowani z pewnością znajdą odpowiedzi na te pytania w poniższym artykule. 

Stylowe, nowoczesne płytki na każdą kieszeń

Tak naprawdę klienci bez problemu znajdą płytki dekoracyjne, które doskonale wkomponują się w konkretne pomieszczenie. Zarówno fani klasycznych rozwiązań, jak i designerskich modeli mają w czym wybierać. Doskonałą opcją jest również to, by połączyć różne płytki ze sobą, dzięki czemu łazienka prezentuje się oryginalnie i niestandardowo. Coraz częściej bowiem płytki dekoracyjne z ciekawymi wzorami wybierane są na jedną ścianę (np. przy prysznicu, przy wannie, przy umywalce). Na pozostałych ścianach można położyć klasyczne, jednokolorowe modele takie jak te (https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-dekoracyjne), dzięki którym uzyska się naprawdę stylowe, modne wnętrze. 

płytki dekoracyjne

Jakie płytki są obecnie na topie?

Już od kilku sezonów ogromną popularnością cieszą się płytki 3D, dzięki którym można stworzyć w pomieszczeniu naprawdę wyjątkowy klimat. Płytki imitujące fale lub wzory geometryczne sprawiają, że można optycznie powiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie, dlatego też warto je stosować w nawet niewielkich łazienkach w mieszkaniach. Klienci chętnie wybierają również płytki w marokańskie i kwiatowe wzory. Designerzy oraz dekoratorzy wnętrz stawiają z kolei na płytki ścienne imitujące drewno lub beton, dzięki którym pomieszczenie zyskuje efektowny design. Warto więc poświęcić trochę czasu, by stworzyć spójne, efektowne pomieszczenie, w którym domownicy będą się czuli naprawdę dobrze. Obowiązkowo trzeba też postawić na dobre jakościowo płytki, by mieć pewność, że posłużą klientom niezawodnie przez wiele lat.