Dywany we wzory geometryczne

Dywany we wzory geometryczne

Dywany we wzory geometryczne

Nasz sklep oferuje szeroki wybór dywanów we wzory geometryczne, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Wśród produktów odnaleźć można dywany w kratę, romby, paski, a także z oryginalnymi, abstrakcyjnymi wzorami. Dywany we wzory geometryczne świetnie sprawdzą się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, szczególnie w przestronnych, minimalistycznych apartamentach utrzymanych w stonowanych barwach. Oferujemy dywany w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych: czarno-białe, stonowane bądź utrzymane w żywych kolorach.

W naszym asortymencie dostępne są produkty w zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować dywan odpowiedni do salonu czy sypialni. Sklep Eureka oferuje dywany w zróżnicowanych kształtach: klasyczne dywany prostokątne, ale także owalne lub w kształcie koła, co pozwala na dobór odpowiedniego produktu do wystroju pomieszczenia. Wzory geometryczne można odnaleźć także na dostępnych w naszym sklepie chodnikach oraz wycieraczkach.

Dywany dla najmłodszych

Dywany we wzory geometryczne świetnie sprawdzą się także w pokojach dziecięcych. Kolorowe wzory geometryczne, szczególnie kropki i paski, stanowią ciekawy element aranżacji pomieszczeń przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców domu. 

Materiał

Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia komfort użytkowania. Są odporne na zniszczenia i łatwe w czyszczeniu. Przędza jest miękka i przyjemna w dotyku. Wiele spośród dywanów geometrycznych znajdujących się w naszej ofercie wykonano z polipropylenu heat-set. Dzięki zastosowaniu tego materiału runo wielu dostępnych w naszym sklepie produktów przypomina wełnę. Oferujemy dywany wykonane zarówno z materiałów syntetycznych, jak i naturalnych. Możliwy jest także wybór wysokości runa: niskie, standardowe oraz wysokie.