Do jakich aranżacji pasuje żyrandol w stylu glamour?

Do jakich aranżacji pasuje żyrandol w stylu glamour?

Do jakich aranżacji pasuje żyrandol w stylu glamour?

Piękno, luksus, ozdobność – taki jest styl glamour. Żyrandole w tym stylu mają kryształki, różne atrakcyjne detale, elementy w kolorze złotym. Mogą się bardzo spodobać, ale zaraz jest też chwila refleksji. Ktoś, kogo zachwycą, zastanawia się, czy pogodzi coś tak wspaniałego z aranżacją swojego mieszkania. Żyrandole glamour pasują do aranżacji w tym samym stylu. A gdy ktoś woli styl nowoczesny? Też może wybrać taką lampę.

Lampa sufitowa we wnętrzach glamour

Żyrandol to lampa, która ma więcej niż jeden punkt światła (żarówkę). Jest bardziej efektowny. I jako taki wspaniale komponuje się ze stylem glamour. Aranżacje w tym stylu lubią efektowność. Dlatego najczęściej wybiera się do nich żyrandole, a nie typową lampę, a zwłaszcza te w stylu glamour. I nawet gdy pokój nie jest duży, to nie przeszkadza. Może robić to wrażenie przesady, ale w takich aranżacjach jest to dozwolone. Osoba urządzająca mieszkanie może wybrać żyrandol glamour nawet złoty czy bardzo ozdobny. Ważne jest jednak, by otoczenie, w którym przebywa się na co dzień, było przyjazne. Więc nieco przesady to dobrze, ale nie za dużo. Jak bardzo ozdobny może być żyrandol, to zależy od innych elementów aranżacji.

Żyrandol glamour w klasycznej aranżacji

Ozdobna, efektowna lampa sufitowa pasuje i przy stylu klasycznym. Nie jest on aż tak efektowny, jak styl glamour. Więcej tutaj przytulności i ładu. Dlatego wskazany jest pewien umiar przy wyborze oświetlenia górnego. Ktoś, komu marzy się żyrandol glamour złoty, powinien wybrać skromniejszy model. Jeśli bardzo efektowny, to wtedy, gdy pokój jest duży. Najczęściej wybierze go do salonu.

Piękny żyrandol i styl nowoczesny

Nowoczesne aranżacje pozwalają swoim twórcom na bardzo dużo. Gdyby miała je ozdobić tak wspaniała lampa sufitowa, to są trzy możliwości. Można wtedy wybrać żyrandol:

  • w nowoczesnej formie,
  • skromniejszy,
  • bardzo efektowny.
żyrandol glamour

Niektóre modele z tej grupy przypominają oświetlenie nowoczesne. Takie osoba urządzająca mieszkanie zawsze może wybrać. Dobrym wyborem mogą być wszystkie żyrandole glamour, które nie należą do najbardziej ozdobnych. Gdy klientowi sklepu z oświetleniem spodoba się model bardzo ozdobny, to niekoniecznie musi zrezygnować. Może celowo zdecydować się na mocny kontrast. Im bardziej surowa aranżacja, tym ciekawszy efekt.

Aranżacja klasyczna i nowoczesna to najpopularniejsze wybory. To oznacza, że żyrandole glamour złote czy inne pasują do większości mieszkań. Niekoniecznie trzeba cały pokój mieć w stylu glamour, by coś tak pięknego wybrać.