Jakie zalety mają zawiasy GTV?

Jakie zalety mają zawiasy GTV?

Jakie zalety mają zawiasy GTV?

Nowoczesny zawias GTV ma bardzo wiele zalet, dlatego też jest on poważnym konkurentem dla klasycznego zawiasu BLUM. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z niesamowitej jakości wykonania. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że oryginalne zawiasy samodomykające GTV produkowane są w Polsce.

Co warto wiedzieć o systemach GTV?

zawias GTV

Zawiasy samodomykające GTV wyróżniają się cichym zamkiem, który oparty jest na specjalnie zaprojektowanym tłoczku hydraulicznym. Wspomniany tłoczek zawarty jest bezpośrednio w ramieniu zawiasu, dzięki czemu drzwiczki zamykają się bez zbędnego hałasu. W gotowym zestawie znaleźć można oczywiście cały komplet do montażu. Mowa tutaj między innymi o prowadnicach, zaślepkach na puszkę i wkrętach do mebli. Montaż zawiasów samodomykających wbrew pozorom jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu praktycznie każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

Wysoka trwałość i niezawodność

Zawiasy meblowe samodomykające wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dlatego też doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Oryginalne zawiasy przystosowane są nawet do 80 000 cykli, dlatego też służyć będą przez wiele lat. Nowoczesny zawias GTV jest odporny na codzienne obciążenia, a co najważniejsze bez problemu można go zastosować na wszystkich rodzajach frontów. Warto wspomnieć także o tym, że bardzo łatwy jest nie tylko montaż zawiasów samodomykających, ale również ich demontaż. Stare zawiasy można w kilka sekund zamienić na nowe.