Narzuty na każdy wymiar łóżka

Narzuty na każdy wymiar łóżka

Narzuty na każdy wymiar łóżka

Okrycie łóżka w dzień stosowną narzutą będzie schludne ale także okaże się rewelacyjną dekoracją pomieszczenia: czy to sypialni, czy też pokoju dziecięcego. Dlatego też można dobrać tutaj każdy szczegół, który sprawdzi się pod każdym względem. Kolorystyka jak i wzornictwo są równie bogate, więc spokojnie odnajdą się modele, które wpasują się perfekcyjnie w stylistykę minimalistyczną jak i retro.

Narzuty o wybornym wzorze

Konkretny design narzuty na łóżko może być dopasowany do innych dodatków lub też stanowić do nich oryginalny kontrast. Są tutaj typy zupełnie gładkie i utrzymane w jednolitych kolorach, jak też te, które emanują interesującym printem w kwiaty czy też abstrakcje, więcej wzorów znajdziesz tutaj. Do pełni zadowolenia można dostosować grubość a także wielkość. Jeśli lubimy pełne zakrycie to sprawdzą się fasony, które będą zwisały aż do podłogi, a jeśli stawiamy na bardziej skąpe propozycje to można wystosować opcje, które zakryją tylko wierzch łóżka.

Wykończenie na miarę oczekiwań

W narzutach na łóżko istotne jest także to, jak są one wykończone – może to być elegancka lamówka, frędzle, pompony lub poszarpany efekt. Przeszycia, a także hafty mogą nadać niepowtarzalnej aranżacji. Dla bardziej odważnych osób w propozycjach odnajdzie się także narzuta patchwork, która zachwyca swoją różnorodnością barw i motywów. Wszystko jest zatem dostępne – wystarczy sprawdzić jaka pora roku za oknem a decyzja o zakupie narzuty będzie trafiona. Latem spiszą się lżejsze warianty a zimą grubsze, które świetnie nawiążą do słońca jak i śniegu.