Stoły rozkładane czy tradycyjne?

Stoły to jedne z najpopularniejszych, uniwersalnych mebli potrzebnych w każdym domu. Znajdują zastosowanie w kuchni, jadalni, w salonie, przestrzeniach stworzonych do pracy, czy w ogrodzie. Rynek meblarski odpowiada na każdego rodzaju zapotrzebowanie. W salonach meblowych znaleźć można stoły do każdego rodzaju zastosowania.

Od dawna już popularne są stoły rozkładane, których główną zaletą jest to, że szybko i łatwo można zwiększyć ich wielkość. Pozwala to na znalezienie większej i wygodniejszej przestrzeni do pracy, przyjęcie niespodziewanych gości, czy pomieszczenie się z rodziną przy jednym stole w kuchni. Planując zakup stołu do swojego domu klienci często zadają sobie pytanie czy wybrać stół tradycyjny, czy rozkładany. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj mają swoje zalety.

Stołu tradycyjne

Stoły tradycyjne kuszą przede wszystkim ceną oraz trwałością Dostępne są w całej palecie wzorów i rozmiarów, a także użytych materiałów. Można znaleźć je w każdym salonie meblowym.

Stoły rozkładane

Podstawową zaletą stołów rozkładanych jest to, że w razie potrzeby mogą one zwiększyć swoje wymiary. Wiele osób zastanawiających się nad wyborem stołu, obawia się niskiej trwałości stołów tego typu. Trzeba jednak powiedzieć, że dotyczy to przede wszystkim stołów o starszych konstrukcjach. Obecnie zastąpione zostały przez nowsze rozwiązania. Współczesne stoły rozkładane dostępne w sklepie internetowym Edinos charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. W sklepach dostępne są rozkładane stoły zaprojektowane do zastosowania w różnego rodzaju pomieszczeniach.

About: Apoloniusz