Jakie meble designerskie są modne

W 2018 roku jedną z ciekawszych propozycji wnętrzarskich na rynku są meble designerskie. W pierwszej kolejności warto postawić na intensywne kolory. W nowoczesnych stylizacjach wnętrzarskich uwagę warto zwrócić na pastelowe odcienie i oryginalne wzory na meblach.

Motywy roślinne i przyrodnicze

W obecnym sezonie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także różnorodne motywy roślinne, dlatego też warto postawić na zielone akcenty w każdej postaci. Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele mebli designerskich i dodatków, które w mniejszym lub większym stopniu nawiązują do motywów florystycznych. Aranżacje inspirowane przyrodą doskonale sprawdzą się w mieszkaniach prywatnych i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Godne polecenia są także duże motywy kwiatowe, które można spotkać na tkaninach i nie tylko.

Geometria na pierwszym miejscu

Jeżeli chodzi o nowoczesne meble designerskie to warto zwrócić uwagę na modele o regularnych wzorach. Bardzo modne są meble z motywami pasów, linii i różnorodnych figur. Nawet najmniejszy mebel designerski i niewielki dodatek jest w stanie nadać wnętrzu nowy awangardowy charakter. Warto inwestować przede wszystkim w drewniane meble designerskie, które nawet po kilku latach zawsze będą w modzie. Pamiętać należy jednak o tym, że drewniane meble wymagają odpowiedniej ochrony, dlatego też warto jest zabezpieczyć, aby służyły sprawnie przez wiele długich lat użytkowania.

About: Apoloniusz